Олена Федорчук


Психоаналітик, психолог у Києві

Як працює психоаналіз

У призначений час ви зустрічаєтеся із психоаналітиком у спокійному, тихому місці. Після знайомства та обговорення основних принципів роботи, ви маєте можливість розповісти про все, що вас зараз турбує. Психоаналітик уважно слухає та іноді ставить запитання.

Ви напевно вже чули про "вільні асоціації". На практиці це розмова з мінімальним контролем того, що можна казати і чого не можна. Ви озвучуєте все, що спадає вам на думку.

Саме тоді психоаналітик аналізує усе, що чує. Використовуючи свої знання та досвід він допомагає вам усвідомити страшне, турбуюче та незрозуміле, яке вам заважає бути щасливим.

Результати психоаналізу

Психоаналіз дає найстійкіший результат із усіх відомих психотерапевтичних практик.

Результат психоаналітичної терапії - порятунок від тривожних і нав'язливих думок, страхів, депресій та набуття здорового, усвідомленого ставлення до будь-яких життєвих ситуацій.

У більшості випадків пацієнти відзначають покращення свого стану вже після перших сеансів. Тривалість терапії залежить від потреб та запиту пацієнта та є абсолютно індивідуальним параметром.

З чим приходять у психоаналітичну терапію

  • Страхи та фобії
  • Нав'язливі стани
  • Депресивні стани
  • Хвороби психосоматичної етіології
  • Низька самооцінка
  • Емоційне вигоряння
  • Складнощі у прийнятті нової соціальної ролі
  • Раптові зміни в житті та багато іншого

Відгуки


Талановитий, делікатний психоаналітик, психотерапевт, який своїм особистим та професійним досвідом створює простір, в якому безпечно досліджувати себе, свою історію, свої: Хочу, можу, буду...

Ганна Кушнерук
психоаналітик, телеведуча


Останні статті

Приймайте рішення

Не витрачайте час. Ознайомтеся з інформацією про мене, це важливо. Почніть із онлайн питання психоаналітику - я вам обов'язково відповім. Ви нічим не ризикуєте, записуючись на першу консультацію.

Тут можна ознайомитися з моїми статтями, відгуками, а також моїм поглядом на ціноутворення в аналізі.


+380 93 818 0881
@helen_shrink

вулиця Ігорівська, 2/6
бульвар Тараса Шевченко 46В
м.Київ


Останні сертифікати

Сертифікат із курсу парамедика 2021 рік ... ... ...

Зустрічі із психоаналітиком ні до чого не зобов'язують. Від вас потрібно лише говорити все, що спадає вам на думку, а я вам гарантую уважне слухання виключно ваших питань, допомогу у вирішенні складних життєвих ситуацій.

Психоаналітик навчений витримувати практично будь-які емоції від плачу до агресії, для цього ви, зокрема, приходите в аналіз. Ніхто більше у вашому житті не зобов'язаний і не призначений для витримування та вислуховування всього потоку вашої свідомості і, тим більше, несвідомого. Для будь-якої людини з вашого оточення це буде дуже складно. Для психоаналітика, навпаки, це єдиний матеріал для роботи. Насправді психоаналітик допомагає вам забратися у ваше несвідоме.

Сукупність думок, які ми уявляємо собі у певний момент, становлять наше свідоме. Про всі ті, що в цей момент знаходяться поза нашим свідомим полем, кажуть, що вони несвідомі. Françoise Dolto “Psychanalyse et pédiatrie”.

Істинно несвідоме практично завжди залишається поза полем нашої свідомості. Але це не означає, що воно ніяк не впливає на наше життя.

“Психічний феномен може бути одночасно несвідомим та дієвим” - F.Dolto

Це означає, що ми більше не можемо залишати без уваги наше несвідоме, тому що воно впливає на наше життя тут і зараз.

Якщо вас зацікавили описані вище процеси, будь ласка, записуйтесь на консультацію. Я запрошую вас у захоплюючу подорож з дослідження найпотаємніших куточків вашої душі.


+380 93 818 0881
@helen_shrink

вулиця Ігорівська, 2/6
бульвар Тараса Шевченко 46В
м. Київ