Про мене


Олена Федорчук

Я вивчаю психоаналіз із 2009 року.
З 2013 року веду свою приватну практику.
До цього, з початку 2000-х навчалася у сфері психо-, соціо-лінгвістики, педагогіки.

Знання, отримані під час першої магістратури, дали можливість більш свідомо підійти до вивчення психотерапевтичних методик. Наявність першої, "класичної", гуманітарної освіти дозволило критично оцінити якості психоаналізу під час навчання в МІГП, Київ ( Перевірити диплом ).

Дипломи та атестати

... ... ... ... ... ...

За останні 12 років я брала участь у багатьох спеціальних заходах і пройшла через сотні годин супервізій. Я будую психоаналітичну практику і допомагаю людям, які бажають жити більш щасливим життям.

Сертифікати

... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ...

Організації

Чому я прийшла в психоаналіз?

Як і багато інших, я прийшла у пошуках відповідей на питання, які не дозволяли мені повноцінно жити. Я не могла і не вміла отримувати справжнє задоволення від дивовижних речей у моєму житті. Речей, які відбувалися і відбуваються щодня, але ми їх або просто не помічаємо, або сприймаємо як щось вороже, лякаюче або негативне.

Десь по дорозі з дитинства, невпевнено переступаючи через юнацтво, ми потрапляємо в доросле життя, втративши дорогою вміння прокидатися з усмішкою і радіти кожному новому дню.

Психоаналіз - це шлях до себе щасливого

Те, що реально здатне внести якісні зміни у ваше життя, називається особистий аналіз, або психоаналіз. Проходження власного аналізу дало мені можливість переписати свою історію, позбавитися травматичних переживань у несвідомому, які впливали на моє життя поза моєю свідомістю.

Мій аналітик відкрив мені найголовніший секрет – кожен може стати щасливим і у кожного свій унікальний шлях на щастя, але на цьому шляху потрібно багато працювати не шкодуючи сил. Я запрошую вас у світ психоаналізу і готова тримати вас за руку всю дорогу і супроводжувати в будь-яку сторону Вашого шляху.

Відгуки


Талановитий, делікатний психоаналітик, психотерапевт, який своїм особистим та професійним досвідом створює простір, в якому безпечно досліджувати себе, свою історію, свої: Хочу, можу, буду...

Ганна Кушнерук
психоаналітик, телеведуча


Я працюю з:

  • мамами, які «сидять у декреті» і їм складно, часом навіть нестерпно так жити;
  • батьками, яким важко знаходити спільну мову з дітьми, які не бачать можливості виховувати щасливих дітей або їм здається, що їхня дитина нещасна;
  • з дорослими, яким страшно, незручно, нестерпно, погано, складно вибрати/вирішити, незрозуміло як бути далі;
  • з дорослими та підлітками, які хочуть знайти свій шлях у житті, але їм потрібно трішки допомогти.

Приймайте рішення

Приходьте на першу зустріч, яка ні до чого не зобов'язує. Ця сесія призначена для того, щоб ви зрозуміли, що ви потрапили в потрібне місце у відповідний для Вас час. Якщо ви готові працювати, я буду рада стати Вашим аналітиком.


+380 93 818 0881
@helen_shrink

вулиця Ігорівська, 2/6
бульвар Тараса Шевченко 46В
м.Київ