Ціна


терапії

Скільки коштує психоаналіз

Ціна за психоаналітичну сесію для клієнта має бути досить відчутною, не надто високою і не дуже заниженою.

Фото Олени Федорчук

Психоаналіз завжди був не дешевою терапією. Це обґрунтовано не лише досить високою ціною навчання спеціалістів, а й низкою інших причин.

Насамперед, це зумовлено інтересами клієнта. Адже якщо ціна буде занадто низькою, клієнт не працюватиме на сесіях належним чином, так само як і не цінуватиме свою роботу. Адже у психоаналітичному кабінеті працюють дві людини – і аналітик, і клієнт.

Ці два фактори мають ключове значення для результатів психоаналітичної роботи.

Так само у разі сильно завищеної ціни, у клієнта можуть з'явитися негативні почуття до психоаналітика, наприклад, почуття обманутості, що спричинить негативний досвід перенесення. Негативне перенесення не завжди погане, але воно може вплинути на робочий альянс між аналітиком та клієнтом. Робочий альянс дуже необхідний для успішного просування у психоаналітичній роботі, оскільки без нього складно собі уявити успіх у терапії.

Ціна за психоаналітичні сесії встановлюється у кожному разі індивідуально. Адже кожна окрема людина по-різному цінує свою роботу, тому готова виділити різну суму із сімейного бюджету за свою терапію.

Варто також відзначити, що і для психоаналітика ціна не повинна бути занадто занижена, так як це може вплинути на його залучення до роботи та подальший успіх терапії. Усі ці процеси несвідомі. Іноді дуже хочеться відмахнутися і заявити, що це не про мене, я не такий дріб'язковий. Але такі процеси мають місце і їх неможливо не враховувати під час проведення психоаналітичних сесій.

Відгуки


психоаналітик Ганна Кушнерук

Талановитий, делікатний психоаналітик, психотерапевт, який своїм особистим та професійним досвідом створює простір, в якому безпечно досліджувати себе, свою історію, свої: Хочу, можу, буду...

Ганна Кушнерук
психоаналітик, телеведуча


Про аналітика

Олена Федорчук. Вивчаю психоаналіз із 2009 року.
З 2013 року веду свою приватну практику.
До цього, з початку 2000-х навчалася у сфері психо-, соціо-лінгвістики, педагогіки.

Знання, отримані під час першої магістратури, дали можливість більш свідомо підійти до вивчення психотерапевтичних методик.

Тут можна ознайомитися з моїми статтями, а також з відгуками про мене.

Приймайте рішення

Не витрачайте час. Поставте мені питання. Запишіться на прийом. Перша зустріч вас ні до чого не зобов'язує.


+380 93 818 0881
@helen_shrink

вулиця Ігорівська, 2/6
бульвар Тараса Шевченко 46В
м. Київ